Contact

Neem contact op met een Tuinstijl-vestiging bij u in de buurt!

Heeft u een suggestie of een klacht? Vul dan onderstaand formulier in!

Tuinstijl Veldhoven
Habraken 1209
5507 TB Veldhoven

Tel: 040 253 37 02
Email: veldhoven@tuinstijl.nl

Tuinstijl Haaren
Berktweg 2
5076 PA Haaren

Tel: 0411 62 2114
Email: haaren@tuinstijl.nl

Tuinstijl Hengelo
Parelstraat 2
7554 TM Hengelo

Tel: 074 259 05 90
Email: hengelo@tuinstijl.nl

Tuinstijl Heerenveen
Eurolaan 9
8447 SM Heerenveen

Tel: 0513 41 21 84
Email: heerenveen@tuinstijl.nl

Tuinstijl Utrecht
Techniekweg 12
3542 DS Utrecht

Tel: 030 240 96 44
Email: utrecht@tuinstijl.nl

Tuinstijl Roosendaal
Tussenriemer 16
4704 SR Roosendaal

Tel: 0165 59 00 90
Email: roosendaal@tuinstijl.nl

Tuinstijl Bruinisse
Industrieweg 16
4311 RM Bruinisse

Tel: 0111 48 21 8
Email: bruinisse@tuinstijl.nl

Tuinstijl Roermond
Marie Curieweg 18
6045 GH Roermond

Tel: 0475 - 32 49 45
Email: roermond@tuinstijl.nl

Tuinstijl stelt uw wensen centraal. Wij staan dan ook open voor alle suggesties. Het kan ook gebeuren dat u ontevreden bent en een klacht heeft. Hieronder bieden wij u de mogelijkheid om deze aan ons kenbaar te maken.

Nadat u een suggestie of klacht heeft ingediend, ontvangt u binnen 14 dagen een reactie van ons. Lukt dat niet (bijvoorbeeld omdat meer onderzoek nodig is), dan laten wij u weten wanneer u wél een reactie kunt verwachten. Indien u liever telefonisch contact met ons opneemt, bel dan met 0411 62 20 36 of neem rechtstreeks contact op met één van onze vestigingen.

Suggestie- / Klachtenformulier

Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Uw telefoonnummer

Vestiging (verplicht)

Uw bericht